01-12-2015Представники Реабілітайійного  центру для наркозалежних людей взяли участь у  Всесвітньому дні боротьби зі СНІДом, що відзначається в усьому світі щороку 1 грудня. Він став одним із найбільш визнаних міжнародних днів здоров’я і важливою можливістю для підвищення рівня обізнаності, вшанування пам’яті тих, хто пішов з життя, та святкування здобутків, таких як розширення доступу до лікувально-профілактичних послуг.


Всесвітній день боротьби зі СНІДом – це можливість дізнатися про факти щодо ВІЛ-інфекції і втілити знання у практику. Якщо люди розуміють, як передається ВІЛ-інфекція, як їй можна запобігти та усвідомлюють сьогоднішню реальність життя з ВІЛ – вони можуть за допомогою цих знань дбати про власне здоров’я і здоров’я інших та лікувати тих, хто живе з ВІЛ, відверто,з повагою та розумінням.
Крім того, Всесвітній день боротьби зі СНІДом надає можливість продемонструвати підтримку людям, які живуть з ВІЛ, одягнувши червону стрічку – міжнародний символ обізнаності про ВІЛ-інфекцію.

01 2 12 2015

01-2-12-20151 грудня у міській бібліотеці для дорослих Кагарлицьким міським та районним центрами соціальних служб для сім’ї, дітей та молоді проведено профілактичний захід на тему: «Проінформований-значить захищений» для загальноосвітніх закладів міста. В рамках заходу проходила вікторина «Що Ви знаєте про СНІД» та декламування віршів на дану тематику.

У заході взяли участь директор міського ЦСССДМ Петленко О.І., головний спеціаліст районного ЦСССДМ Редька О.П., фахівці із соціальної роботи міського ЦСССДМ, представники громадської організації «Я-Легенда» .